Westminster College Honor Roll of Donors by Class Fiscal Year 2018-2019

Class of 1940
The Rev. Joseph M. Hopkins

Class of 1941
The Rev. Janet R. (Reed) Miller *

Class of 1942
Margaret (Orr) Beal
Henry C. Herchenroether Jr.
Hannah (Eckels) Lafler *

Class of 1944
George L. Freas Jr.
Eloise (Lowry) Moran
Irmajean Tooke

Class of 1945
Margaret J. (Newcomb) Musser
Dr. Paul M. Musser
Nancy (Slinker) Robbins

Class of 1946
Dr. Dorothy J. Pollock

Class of 1947
Ann (Crill) Burbridge
Lillian J. (Nelson) Carnahan
Mary (Halls) Cristadoro
William W. Schweitzer

Class of 1948
Cynthia (Bacheler) Babbitt
Betty A. Bock
Margaret (Trevitt) Boyd
Frank J. Holub Jr.
Joseph M. Mastro
Lois (Kolb) Molt
Audree (Ellwood) Ord
Dr. Frank X. Pawlosky
Shirley A. (Morgan) Raymond
Elizabeth F. (Fair) Seeley
Dr. William J. Thomas
Dorothy (Haas) Willaman

Class of 1949
Audrey (Bryan) Boate
Doris C. (Masse) Bower
James W. Boyd Sr.
The Rev. W. Ross Byers
Elizabeth (Cummings) Deitz
Emmy L. (Schultheis) Drylie
Carolyn (Stephenson) Falcon
Dr. Joan (Cox) Henry
Mary Lou (Hazen) Lewis *
John A. MacMorris
Carolyn Manley
Margaret (Jenkins) McAllister
James E. Oravetz
Rex E. Parker
Bonnetta J. Saxe
Flora Z. Van Dyke

Class of 1950
Howard G. Bower
Dorothy (McBeth) Gilbert
W. Robert Jackson
Robert J. Koepp
Jeanne G. Lewis
Robert F. Losa
Donald A. McAllister
Allen D. McCullough
Peter L. Moran
Gloria (Lorentz) Pavuk
Thelma (Bennett) Reed
John J. Regule
William R. Samuels Jr.
Janet (Cuthbert) Sesler
Lewis W. Shirey
Margaret E. (Adams) Shirey
Ruth C. Spangler
Nancy (Henderson) Stevens
Martha J. (Wedel) Vinborg

Class of 1951
Jesse D. Boak
Dr. James N. Bower
Jane L. (Boore) Bower
The Rev. Fred W. Cassell
Richard K. Coleman *
Robert M. Cullison
Edwin W. Davis
William E. Dembaugh Jr.
William G. Douthett III
Howard B. Eklund
Robert M. England
Donald W. Hartranft
Daniel O. Kuhn
Dr. Roland E. Nord
Wilma G. (Duff) Rowe
Arthur A. Schreiber
Virginia (Bretsnyder) Sheppard
Shirley Steel
Ralph T. Stevens
Ruth (Randall) Watto
Sue (Brown) Yeaney
Captain Christos Zirps

Class of 1952
O. Elizabeth (Wagner) Coleman
Jean M. (Geuther) Copeland
Helen (Weeks) Devoe
Joan (Foster) Foster Hartranft
Marjorie G. Hill
Barbara A. (Bunce) Jones
Frank L. Jones
Lorraine M. (Hoburg) Long
Patricia A. (Reinheimer) Marion
Bonnie McHolme
Dorothy (Bauder) McWilliams
Mary (McKnight) Nelson
Marjorie (Jones) Nord
The Rev. Thomas E. Prosser
Joan (Beerbower) Randel
Wilbur A. Thomas
Lois R. (Baum) Vidt
Charles E. Vogel
Dr. D. Alan Williams
Llwanda M. (Knepshield) Williams

Class of 1953
Mary L. (Shuck) Bennett
Charlotte O. Byers
Robert S. Cipolla Sr.
Janet (Gittings) Clark
Walter E. Cleary
Jean Dembaugh
Marienne (Auld) DeYo
Anne (Watson) Downs
Constance (Beaman) Dugan
Robert B. Dugan *
Dorothy (Alexander) Estep
Marilyn J. (Eastham) Johnston
Laura J. (Russell) Loomis
Marilyn (Marshall) Martin
Will R. Maurer II
Robert A. McConnell Jr.
Maxine (Alcorn) McKay
Richard A. Pescevich
John L. Robb
Mary A. (Woodcock) Scott
Ruth (Rickloff) Smith
Earl M. Stiver
Nancy (Smith) Swartwout
Janet A. (Wilson) Verone
Phyllis (Dolsen) Watkins
Dr. George Watto *
James W. White
The Rev. Darrell W. Yeaney

Class of 1954
Richard D. Black
Gwen (Cunningham) Burnette
The Rev. Crea M. Clark
Carolyn S. Cook
Barbara J. (Dohn) Hamilton
Sylvia A. (Leach) Haney
Mary (Armstrong) Hiller
Mary Beth (McIndoe) Hoekje
Gerald R. Hurd
Jean (Agnew) Klein
Jean (Morgan) Large
Norma (Reid) Lehman
Olyva (Adams) Liddell
Rose (Anselmo) Schnell-Cole
The Rev. Donna L. (Wagner) Shogren
Dr. Donald L. Smith
Dr. C. Richard Stewart
Donald H. Swigart
Warren E. Watkins

Class of 1955
The Rev. Dr. James D. Bigley Sr.
Captain Richard D. Black
David E. Caldwell
Mary Jane (Naser) Collins
Dr. Suzanne (Weller) Gross
John R. Hamilton Jr.
The Rev. Dr. Alfred A. Hart *
Lois Heintz
Eleanor M. (Wickerham) Johnson
Dr. Royal D. Kemper
Dr. Judson C. McConnell
Margaret (Edmonds) McConnell
The Rev. Robert H. Morgan
Doris (Valentine) Palesko
Barbara (Baker) Pelzner
Loretta A. (Wish) Pless
Robert G. Rankin
Jean (Pancoast) Shivers
D. Joan (Groves) Smith
Sandra L. (Haupt) Stewart
Wendell B. Wagner
Mary M. (Moser) Weaver

Class of 1956
Mary A. (Gildersleeve) Bell
Marjorie B. Black
Mary Lou (Dyke) Deal
Patricia L. Fitzgerald
Dr. David B. Gray
Dean O. Haney
Dr. John R. Heckerl
Carol J. (Gallwits) Hofer
Barbara C. (Rauschelbach) Hunter
Robert T. Hunter Jr.
Harold M. Ifft Jr.
Patricia A. (Bowley) Knab
Robert L. McFarland
Shirley R. (Metzger) McFarland
Joseph R. McFate II
The Rev. Dr. Daniel L. Migliore
Robert B. Pierson
Carol Anne (Galbreath) Poole
Thelma A. Powell
Harold E. Reichard
Ronda (Vogan) Riffle
Alfred L. Roe
M. Alice (Paul) Roe
Shirley J. (Forsha) Snyder
Carlton E. Swanker
Marguerite (Mershimer) Wagner
Gretchen Watkins
Patricia Woodings
Constance A. (Mohr) Wright

Class of 1957
Dr. Jerry H. Alexander
Mabel (Jamison) Andrews
Barbara (Farrow) Bonnardel
Irma (Allen) Bravin
The Rev. Craig W. Cashdollar
The Rev. Eugene P. Degitz
Lou Ann (Purvis) Dillman
Lois E. Donaghy
David E. Donald
Nancy E. (Vaughn) Faust
Paul D. Flamino
Dr. Robert S. Gardner
Richard P. Gibson
Jack S. Heidish
Dorothy E. (Wallace) Henry
Betsy M. Hutcheson
Weston C. Hyde Jr.
The Rev. Dr. William N. Jackson
S. Clark Kennell
Adell L. Kirk
David W. McKee
Marilyn Mori
Suzanne (Starn) Ogle
Barbara M. Rankin
Bettie J. (Wagner) Rehfeldt
Col. Thomas R. Sarver Jr.
Dr. Robert B. Stewart
Ronald R. Strehl
F. David Sutton
James W. Thomas
William J. White
Janet (McConahey) Whitney
Martha (Vance) Wile
Marilyn E. (Elkins) Wilgocki
E. Jeanne (Douthett) Wilson
Janet R. (Baird) Wolfe
Walter H. Young Jr.
Dr. Wende (Westinghouse) Young

Class of 1958
Nanette (Ozias) Asher
Gary F. Gardner
Merrill H. Giles
Shirley (McPherson) Green
Nancy (Etzel) Guild
Dr. William R. Halttunen
Jane Hanley
Orville P. Harris
Ruby W. (Parker) House
Vail Jackson
The Rev. Dr. Carolyn J. Jones
Lee Ann (Wiegel) Licht
Carol L. (Paulie) Mansfield
Sylvester Miele
Floy (Artman) Moreira
Barbara (Town) Olander
Norman J. Paxton
Dorothy Pierson
Dr. David T. Reed
Harriet A. (Wright) Rickard
Marlene (Wasser) Samuelsen
Gerald K. Schofield
Virginia (Dickson) Shannon
Joanne M. Snyder
Virginia L. (Borden) Sprague
John H. Stoyle
Edward R. Towns
Nancy A. (Worster) Traficante
Miriam L. (Fox) Uhler
Barbara (Stott) White
Dr. C. Conner White Jr.
V. Martin Wintermantel

Class of 1959
Deanna M. (Humphreys) Ammon
Henry J. Ammon
Carol J. Betley
Madolyn (Watterson) Brown
Myrna J. (Boal) Davis
Frank A. DeFelice
Jacqueline (Adams) Degitz
James C. Dewar
Patricia A. (Trosch) Dewar
Elizabeth J. (Rowland) Dunham
James F. Elder
Glenna Y. (Weister) Emanuel
Dr.D. Hugh Ferguson Jr.
Dr. Carol Fletcher
Dr. John E. Frank
Phyllis (George) Gray
Beverly (Bird) Hartman
Maurice E. Hartman
Elizabeth J. (Caseber) Hausman
William C. Jack
Carol L. Lewis
John M. Mansfield
Walter R. McRae
The Rev. William M. Meyer
Elaine L. Morris
Linda L. Neidrauer
Susan (Bechtel) Parker
Roberta A. (Post) Porter
Argyle A. Robinson Jr.
Donald A. Scott
Jeanette (Mitchell) Scott
Phyllis A. (Town) Stoyle
William N. Vance
Carol A. Vigorito
James D. Vogt
Benton G. Weimer
C. Guyon Wierman

Class of 1960
Harriette (Illar) Apel
Marcia Barr
John L. Bestwick
Margaret E. (Broderick) Bobst
Margaret E. (Hawthorne) Brown
Joan R. (Eberhard) Carter
Nancy M. (Hunt) Coley
Florence Colwell Hare
David F. Edwards
Dr. Samuel A. Farmerie
Melissa A. (Mahood) Fast
O. Ben Fast Jr.
Joan (Acton) Ferguson
Dr. Joseph B. Fusco
J. Bruce Ipe
Dr. Charles W. Johnson Jr.
The Rev. Richard S. Kauffman
Lillian (Smock) Kennedy
Jane S. (Brooks) Kocher
Judith (Jones) Kuechler
Gilbert L. Lewis
Margaret J. Lindsay
H. Joseph Marra
The Rev. John S. McCall
William G. McConnell
Beatrice (Koenig) Moore
Samuel S. Moore
John F. Nelson
Susan (Sheriff) Neubauer
Franklin L. Partridge
Irene Peterson
William W. Rankin
Meda W. (McCrory) Rizer
Richard R. Stoffer
Dr. Koula C. Svokos Hartnett
Robert R. Von Moss
John L. Walker
Janet R. (Wilson) Wintermantel
Scott F. Zimmerman

Class of 1961
Anonymous (2)
William N. Anderson
Judith E. Andrews
Sandra (Myers) Balmer
Judith L. (Cooper) Bestwick
Susanne (Angehr) Burns
David Y. Coleman
Patricia (Snyder) Cruickshank
Thomas A. Davis
Edward A. DiGregorio
Marcha (Howard) Drake
Ruth A. (Love) Ferguson
Glenn R. Forsythe
Miriam (Morris) Foster
The Rev. Dr. S. Allen Foster Jr.
Nancy E. (Ball) Gibbs
Walter Gierlach
Andrew M. Girdwood Jr.
Pamela L. Grell
Lynn Heintzleman
Dr. William E. Hezlep
Alice E. (Evans) Holds
John L. Houston
James T. Hurd Jr.
Kay L. (Horn) Jordan
Judith (McCullough) Kauffman
Dorothy M. (Ross) Kitchin
M. Sue (Figley) Klein
Carole (Slaugenhaupt) Koch
Linda Lewis
Thomas S. Mansell
Stanley J. Marszalek Jr.
Margaret (Carson) McKee
Judy L. (Bergman) Mershon
Dr. Wayne A. Miller
Judith (Downall) Molter
Cynthia (Johnson) Neely
Ann S. (Styles) Overbeck
Gloria I. (Hugus) Patterson
Robert A. Patterson
Cynthia J. (McKnight) Reed
Dr. William F. Repack
Nancy L. Robinson
Nora J. (Beneke) Rush
Kathleen A. Schneider
Dorothy J. (Spitler) Sciullo
Dr. H. Charles Shultz
Linda (Walker) Storey
Alice (Lienard) Thomassy
Sandra (Rambo) Walker
Dr. Jonathan H. Webster
Dr. Richard L. White
David L. Zinsner
Emily A. (Neff) Zinsner

Class of 1962
Anonymous (1)
Roger D. Alexis
Suzanne Alleman
Susan L. (Cook) Anderson
Norman W. Bemiss
Sue A. Beveridge
Pamelyn Bush
Dr. Paul D. Carfagna
Janice I. (Fosler) Clark
Barbara A. Deal
Edwin E. Deal
James F. Deal
Patricia (Mattern) Dickerson
Robert G. Douds
Dennis R. Duerksen
Brenda M. Flahault
Linda M. (Gillie) Flohr
Blair E. Gensamer
Dr. Paul S. George
Thomas L. Giles
Dr. JoAnne (Simpson) Growney
Linda (Rapp) Halfast
Jane L. (Puscher) Hall-Nemeth
J. R. Harvey
Dr. Richard A. Heck
Reed R. Henderson
Carol A. (Sheaffer) Mather
Carol J. Maurer
Virginia P. May
Martha McAllister
Rhudell H. (Forrest) Miller
Jane Morgan
Lt. Col. John D. Murray
William C. Neely
Joan Nelson
Nancy (Young) Newman
Dr. Charles E. Oakley Jr.
Stephen Pekich
Dr. M. Richard Rose
Donald G. Saxe
Connie B. (Rodocoy) Schrader
Joseph G. Sergi
Margaret (Shulack) Shiderly
Susan (Beitel) Silbernagel
Dr. John W. Slocum Jr.
Susan J. (Mullan) Swanik
Sherry L. Thompson
Sally A. Toney
Diane (Meriam) Vance
Melissa J. (Huddell) Webster
Richard L. Werner
Dr. James A. Wilson
Daniel M. Zinsner

Class of 1963
Dr. Adel B. Abdul-Malek
Lucile (Kiser) Allen
Joy C. (Heath) Barcus
The Rev. Robert M. Barcus
Kathleen (Mansell) Blumers
Dr. Roger W. Boughton
Janet (Peterson) Briggs
Barbara A. (Eisel) Brugh
Esther E. (Moore) Brunt
Judith (Mullowney) Brusca
William R. Costello
Arthur T. Davis
Carol (Peterson) Davis
Gerald D. Ferguson
Carol A. Foltz
William A. Franke
Arlis (Orr) Galloway
Barbara J. (Allen) Gordon
Samuel S. Hamilton
Marc L. Hitchins
Judith (Frischkorn) James
Carol (Holroyd) Jenks
S. Allen Jenks
Carolyn A. Johnson
The Rev. Eugenia (Mettrick) Johnston
Carole (Abernathy) Karn
Carol (Laubach) Kells
Hugh L. Kells Jr.
John C. Kells
R. Scott Kirschler Sr.
Carol (Dinello) Klentz
Louanne R. (Crecelius) Lapham
Robert A. Latta
William A. Lockhart
Charles H. McDowell
James H. Miller
Janet Miller
Kenneth P. Miller
Lois M. (Studt) Miller
Dr. James D. Moore
David H. Murdoch
Judith A. (Pagley) Oakley
Dianne (Keegan) Pike
Dr. Joseph T. Plummer Jr.
Lois M. (Edwards) Post
Carol L. Ruhl
Edward P. Schade *
Janet E. (Tetrick) Schweitzer
Jeanne N. (McCrudden) Sergi
Elizabeth M. (Bellion) Smith
Edward C. Stanley
The Rev. Joseph D. Stewart
The Rev. Leland R. Stoops Jr.
Dr. James L. Traveline
Carol A. (Butler) Wenger
M. Ann (Bickett) Williams
Robert E. Williams
Diane E. (Hall) Zinsner

Class of 1964
Roberta (Mumpfer) Abbey
Renee E. (Ely) Biondi
Diane K. (Gebell) Campbell
The Rev. Dr. Donald G. Campbell
Dr. Robert L. Coles
David L. Colton
Jane (Taylor) Cook
Dr. Barbara (Scott) DeSalvo
Wilma (Crankshaw) Donaldson
Virginia L. (Frazier) Douds
Richard M. DuBrasky
Sandra L. (Morris) Duerksen
Ellen L. (Foster) Enochs
Renee E. (Sarchet) Erickson
Dr. Richard E. Erickson
Amy (Robinson) Ferguson
Joyce S. (Greenawalt) Fleming
Virginia R. (Holland) Frazer
Dr. William E. Fulmer
Robert D. George
The Rev. Daniel C. Graham
Judith C. (Peterson) Graham
Barbara (Casperson) Gray *
W. James Gray
Jane (Kelso) Greenberg
Barbara Harrison
Alan K. Hemphill
Judith (Wagner) Hockenberry
Rebecca A. (Gatho) Hurst
Dr. Ronald E. Hustwit Sr.
Ray R. Kells Jr.
Dr. Robert F. Krampf
Jane E. Lellis
Ruth Ann (McCown) Mansell
The Rev. Dr. Helsel R. Marsh Jr.
Jean S. Marshall Arfield
Penny (Pollock) McFarland
Merry J. (Gilmore) McGee
John Miklos Jr.
Carole J. (Foti) Miller
Sara A. (Cullings) Morrison
Elisabeth (Allshouse) Nesbit
Thomas L. Nesbit
Ray W. Peacoe
Edward O. Pollock Jr.
Douglas R. Post
Nancy K. (James) Ramirez
Marcia (Wimer) Rodenbaugh
The Rev. Dr. David A. Schieber
Linda C. (Griffiths) Schieber
Nancy A. (Magill) Schlumberger
David L. Schrecengost
Stanley O. Schubel
Stephanie J. (Solomon) Skurcenski
Elizabeth B. (Bradford) Smith
Carolyne S. Sparber
Susan (Barr) Stanier
Irene (Barbale) Steffas
Bonnie J. (Brown) Stewart
Michael Swanik Jr.
Margaret (Morrison) Thompson
Myra L. (Kier) Toomajian
Christy Vogelsang
Barbara (Swartzell) Wagner
The Rev. Donald E. Wagner
C. Kenneth Weber Jr.
Sarah (Shane) Weber
Pamela (Meade) Wiegman
Margaret (Kubach) Wight
Dr. J. Daniel Williams
Laurel L. (Rees) Williams
Mabel M. Wimer
Curtis A. Zellers
Dr. Robert L. Zorn

Class of 1965
Stephen B. Abbey
David S. Arnott
Timothy W. Bailey
Allan H. Beck
Dr. Mary E. (Scott) Benson
Barbara M. (Bauer) Bivona
Robert F. Blake
Susanne (Warren) Boulter
Nancy J. Boyd
The Rev. Terry Carnahan
Elizabeth J. Cibulas
Carolyn (Schweitzer) Cook
Karen E. (Bees) Dains
E. Lee Dale
Willa W. (Stevenson) Davis
James A. Davison
Lawrence M. Day
Larry C. Deibler
Penny L. (Jordan) Dunham
Raymond Dunham
Lawrence R. Ferm
Donald W. Field
Gary H. Gelvin
Dr. James H. George
Nancy E. (Malli) George
Robert Hamann
Wayne K. Haskell
Lana J. (Badger) Hazlett
Richard W. Heiden
Frances M. (Shaner) Heslin
Blaine R. Hinds
Susan (Slack) Horn
Dr. Jillann (Cusick) Hounsell
Leslie E. (Smith) Howe
David K. Hughes
Barbara (Cook) Jewell
Karl N. Kiessling
Fredrick C. Krolopp
John G. Leunk
M. Joyce (Way) McGarvey
Joan E. McLachlan
Patricia A. (Meyer) Meekins
Robert S. Milleman Jr.
Dr. Jean L. (Moore) Milliken
Dorothy (Manning) Oliver
Robert P. Oravetz
Janet B. (Montgomery) Peacoe
Kathy Peaspanen
Dr. Thomas K. Peaspanen
Christopher Phillips
Sallie A. (Coppes) Rineer
Joanne (Burroughs) Schade
Maren G. (Kiehl) Schober
Bonnie (Ludi) Scripps
Kenneth L. Shaffer
Dr. Christopher J. Shinkman Ph.D.
Beverly A. (Shoener) Stevens
Miss J. Elyn Summers
Marlene (Gumto) Warner
The Honorable Andrew L. Warren II
Mimi Watt
Dr. Douglas A. Webb
Donald R. Wilkinson Jr.
Paul J. Williams

Class of 1966
Barbara (Villepique) Boenau
Diane (Mylting) Bonney
Janet E. Bowden
Robert E. Bowersox
Elaine (Rhinesmith) Buchanan
Dr. Jay D. Buchanan
Susan (Penick) Buchanan
Sandra L. Burry
Robert L. Butkowski
Joyce (Vervoort) Campbell
Susan L. (DuMond) Capps
Sue (Wilkison) Carnahanv Irene Carson
Raymond J. Cebula
Ronald L. Conrad
Judith E. (Boyd) Cunningham
Dr. Kirkwood M. Cunningham
Kenneth W. Davis
Shirley J. (Clarett) Davis
Dr. James E. Davison
David Dudgeon III
Carol (Henderson) Eigenrauch
Jon C. Falk
Jane W. Foster
The Rev. Shirley (Rakacs) Funk
Douglas L. Goss
Lyn (Hill) Goss
Phyllis J. Gross
Dr. Jack N. Hamilton
Hazel (Shelhamer) Harpst
The Rev. John E. Hess
R. Lee Hite
James W. Houk
Norma J. Hughes
Jacquelyn W. Hunt
Mary (Miller) Huntwork
Barbara E. (Johnson) Hustwit
Domenic J. Ionta
Dr. Graham F. Johnstone
Patricia D. (Dyke) Kilby
Sally (Knapick) Winsen
Darlene (Bemiss) Kranz
Gary J. Kuziensky
Karen I. (English) Kuziensky
Young S. Lee
James S. Linville
Virginia (Hilbert) Milleman
The Rev. Dr. Robert A. Miller
Sandra Mills
Barbara J. Mohr
Bonnie (Paton) Morgan
Bruce M. Nagle
John D. Napolitan
Herb M. Niles
Sharon C. Parker
Lois (Gibbs) Philips
Marilyn (Godwin) Puskarich
Alice L. (Otto) Sacherich
Donna K. Sandercock
Raymond Scoboria
The Rev. Delmar G. Sewall
Linda (Landgrebe) Shahaltough
Eleanor (Works) Siegrist
Harry W. Smith
Sondra L. (Mohr) Smith
Susan E. (Rhodes) Sorrenti
Sylvia J. Tallentire
Frances M. Treisbach
E. Roger Tunmore
Dr. George W. Walker III
Robert G. Wasik

Class of 1967
Sarah E. Bevan
Jack H. Biel
Ellen L. Black
Dr. John R. Blackburn
Lawrence A. Bonney
Richard C. Calvert
Dr. William L. Carlton
Barbara L. (Thatcher) Carney
The Rev. Nancy E. Chambers
Donald E. Cook
G. Kenneth Cooper
Sally A. (Starr) Corbett
Sharon Cresse
Sharon (Holt) Day
Maria DeSantis
George R. Ellis Jr.
Dr. John J. Fontanella
Dennis E. Galbreath
Vincent F. Golletti
Linda R. (Stewart) Hackenburg
P. Richard Hackenburg
D. Gregory Haswell
Everett S. Hopkins Jr.
Nicholas C. Hunter
Sharon R. (Larkin) Hupf
Marilyn A. (Smith) Johnstone
Dr. Robert T. Jones Jr.
Dr. Jens F. Jorgensen
Deedra (Mauk) Kazmaier
The Rev. Karen (Ahlman) Kilhefner
Sally (Logerquist) Lampe
Roy E. Latimer
Karen A. (Hogue) Latta
Gregory J. Levitsky
Dr. Barbara (Philips) Marsh
Robert I. McCann II
Timothy M. McClenahan
David A. McCormick
Howard W. McDowell
Linda A. (O'Bryant) Messier
William P. Muchow
Karen L. (Thompson) Niles
Christine Olguin
Daniel L. Oliastro
Gerard A. Palmer
Jay D. Poole
Dr. Nancy K. (Morrow) Poole
Gerald L. Rankin
Robert P. Reed
Jack R. Ridl
Jodi (Hendry) Ross
Mary Jane Rushing-Cooper
Dr. Anne F. (Filer) Schenz
Virginia (Fassett) Sewall
Janice L. Siefers
James A. Sloan
Jill (James) Smith
Carol (Anderson) Stevenson
Philip E. Tack
Susan A. (McCloy) Tack
Dr. Biagio J. Vericella
John H. Vlahos
James P. Warnock
Lindy L. (Colvin) Webb
George R. Weingartner
James H. Wertz
Robert E. Williams
Nancy B. (Wickline) Wilson
Jack N. Winegarden Jr.
James W. Wright Jr.

Class of 1968
Joseph B. Allen
Bonnie L. Anderson
The Rev. Dr. Donald C. Austin
Jack A. Barkley
Nancy A. (Meighen) Biel
Donald M. Billy
Sandra R. (Kilgore) Binn
H. Elaine (VonGundy) Bovick
Dr. Robert D. Burgess
James A. Church
Barbara (Donaldson) Conlon
Jerilyn (Lenko) Consla
The Rev. Edward E. Craxton
Karen L. (Kerr) Dennison
Carole M. (Cook) Donovan
Lois R. (Walker) Duve
Alton L. Fell Jr.
Lee Grace (Rupert) Foulkrod
Ruth A. Frear
Marilyn (Rush) Garthwaite
Marsha (Langley) Golletti
Nan (Herman) Gordon
Donald H. Goughler
Robert M. Graham
The Rev. Carl C. Gray
Lt. Col. Mary L. Hagan
Janis Hall
Kenneth H. Howard
Suzanne (Buckwalter) Howard
Nancy L. (Davis) Hudson
Ann H. James
Martha H. (Hover) Kaupang
Virginia A. (Morhiser) Kentner
Carol J. King
Preston H. Koster
Charles W. Kurz
Sharon L. (Myers) Kurz
Elizabeth (MacKinney) Linville
Dr. Robert C. Luderer
Charles Y. Mansell
Jean (Thoerner) Mayo
W. Keith McCauley
Jon G. McGill
Glenn R. McGinnis
Barbara A. (Smith) McKee
William P. Mentzer
Christine (Hallett) Miller
Dr. Melvin E. Miller Jr.
Dr. D. Wesley Minteer Jr.
Marlene R. (Del Re) Misavage
M. Jane Moore
Cynthia V. (Stephens) Moorhead
Dr. James H. Moorhead
Evanna (Baldwin) Murray
Elaine (Myers) Myers Van Gorder
Nell E. Napolitan
Vida J. (Fraas) O'Neil
Richard N. Peduzzi
Dr. Preston E. Pierce
Melanie (Smith) Rankin
Mary C. (Mazzoni) Reames
Dr. Timothy W. Schenz
Willett G. Seltenheim
Norma (Crone) Shuskey
Susan (Scally) Slye
Joyce (Carney) Smith
Betty J. Stevens
John L. Stevenson
Katherine (Hobbie) Storms
Dale E. Swift
Frank G. Swoope
Herbert A. Teklin
Glenn H. Thompson
Wendy L. (Weymouth) Thompson
Thomas J. Tompkins
Paul D. Trokhan
Suzanne (Yunaska) Wilkinson
Jennifer S. (Miller) Williams
Robert B. Willison
Dr. Douglas F. Wilson
Karen I. (Jensen) Wittmann
Virginia C. (Sheppard) Workman
Patricia J. (Wright) Yost

Class of 1969
Nancy L. (McFarland) Babos
Betty Baker
Judith (Brown) Barkley
Daniel A. Barnes
Virginia C. Best
Dr. Edgar R. Black
John N. Blackman Jr.
Russell E. Boston
Constance L. (Meier) Bradley
John S. Brand
Susan J. (Qualman) Cannizzaro
Jack A. Cass
Yvonne (Vance) Chichin
Lou Ann (Campbell) Clary
Dr. Connie E. Cochran
Dr. Jonathan P. Contompasis
Joan C. Davis
The Rev. David G. Dawson
Anthony J. DeJoseph
Barbara J. (Ostrowski) DuBrasky
Dr. Richard R. Eakin
Martha (Staley) Estell
The Rev. LoAnn (Christy) Fairman
Catherine (McCauley) Floriani
Carolyn (Cowles) Fraser
Dr. William C. Frazier II
Nancy M. (Myers) Geilfuss
The Rev. John M. Germaine
Emily (Blanchard) Geschwindt
David T. Good
Susan (McGeary) Goughler
Thomas A. Harpst
Bruce L. Harrison
Martha G. (Hepler) Henderson
Richard E. Henderson
Allyson (Lampe) Hopkins
Betty J. Hughes
Kathleen (Lyon) Hull
Christie W. Kaufmann
Barbara (Klear) Keller
D. Scott Kenehan
Nancy L. (Dixon) Kenehan
Jamie (Kinsman) Krepps
Michael T. Krepps
Carol L. (Stein) Logan
William H. Lynn
Mark L. Mallon
Pamala A. (Lutz) Mansell
John B. Martin
Carol A. (Pearson) McCann
E. Richard McKinstry
Dr. Robert A. Meeder
Dr. Beverly K. Michael-Higgins
Ella M. (Merryman) Minteer
B. Eugene Nicholson
Douglas D. Nosik
Dr. Judith A. (Palagallo) Price
James R. Reese
Betsy A. Rodnok
Robert D. Sahli
Marjorie K. (McFarland) Seamans
Cathy Sergent Mester
The Rev. Dr. Aland D. Smith
The Rev. Dr. Robert B. Smith Jr.
Karen L. (Weisenstein) Spellman
Kathleen I. Stout
Janet S. (Robertson) Stowe
Dr. Patrick H. Tarr
Marjorie V. (Starrett) Tompkins
Carl V. Tuttle
Lois (Wilkinson) Williams
Joseph C. Yost

Class of 1970
Nancy (Romesburg) Allen
Elizabeth (Ridl) Baun
Dr. William R. Beaver
Ann E. Beezley
Kathleen A. (Cross) Blackman
Jane (Collins) Boldenow
Ann (Beighlea) Cadman
Kathryn D. (Gray) Clemens
Thomas J. Clemens
Patricia J. (Delair) Cook
Col. John R. Curry
Darrell C. Davies
Sarah J. (Krichbaum) Decatur
Robert L. Eskay
William Fennell
The Rev. Donna (Hitner) Gray
Barbara B. (Braden) Guffey
Elizabeth (Ellis) Hines
William D. Hunt
Neil E. Johnson Jr.
Robert L. Kelley
Karl E. Kennedy
Dr. Thomas R. Kepple Jr.
David J. King
Marsha J. (Whiting) King
Julia A. (Sandeen) Kleinberger
Dr. John B. Loudon
Patrick J. Lydon
Carol J. (Metzger) Lynn
Sharon A. Marshall
Gene M. McGill
Dr. Richard H. McKee
James H. Owen
Jane (Hetra) Peganoff
Brian L. Pontius
Robert M. Power Jr.
Arthur J. Rowbotham
Charles V. Rudge Jr.
Carolyn F. Rutkowski
Gayle C. Schulte
Catharine (Cline) Sloan
Margaret J. (Figuly) Steele
Donna (Rose) Straight
Susan M. (Akerstrom) Tarr
Nancy L. (Ollinger) Thiess
Linda (Stephenson) Thompson
Kathleen D. Tuttle
Joann L. Warner
Robert L. Watson Jr.
Sterrett Watt
The Rev. Carla (Ruth) Williams
Kenneth Willman

Class of 1971
Leland C. Baker
Sally L. Barnes
Thomas R. Blythe
Gary D. Brown
Joanne E. Bryson
Sharon M. (Mathewson) Campbell
Sandra J. Carlson
Graham M. Carter
Carolyn W. Charles
Mary B. (Cochrane) Chess
Carol (McCann) Childs
Elizabeth A. (Carter) Clark
Barbara (Minnerly) Cornell
James W. Corrigan
Edward C. Dambach
Stephen H. Decatur
David E. Fuller
Douglas H. Gefvert
Stephen A. Gleason
Richard A. Hancox
H. David Hogue
Rita K. Jenkins
Nancy (Heilman) Kichak
Nancy (Vandewater) Knight
Barbara (Schoenhard) Koch
Charles G. Lindsay
Marcia L. Mayhew
Robert S. McClester
Dr. Kathy R. (Offutt) McGill
Catherine (Sterling) McGinn
Dr. Donald K. McKim
Bruce A. McQuade
Dr. Roger A. Metzler
Pamela G. (Grundy) Mickley
Amy S. (Lawson) Moore
Eleanore (Burns) Morris Cole
Nancy E. (Bille) Ramsey
The Rev. Richard J. Ramsey
Mary Ann (Prokop) Richards
Bonnie (Hall) Rowbotham
Phoebe L. Ruiz-Valera
Beverly (Fonson) Shelenberger
Donald E. Shelenberger
Wayne W. Snyder
Janet (Smith) Stanley
Janet F. (Hershelman) Sullivan
Blair S. Trogner
Douglas J. Turner
Thomas A. Vallar
Barclay J. Whitaker
Linda B. (Satterfield) Willoughby
Richard R. Willoughby

Class of 1972
Anonymous (1)
Dr. Jeffrey G. Barlow
Martha E. (Henry) Barlow
John E. Barnes III
Barbara K. (Davis) Bauzenberger
Dr. Timothy L. Beal
Kathy L. (Smith) Belosh
Nancy (Nyce) Bergey
Stephanie R. Boaeuf
Timothy R. Bonner
David L. Brenner
Ann (Fisher) Byrd
J. Timothy Carr
Joseph R. Crisafulli
Kathryn L. (Flye) Culp
The Rev. Robert B. Culp
Dr. Donald J. Dawson
Virginia B. (Frazier) Dawson
Craig A. Dimon
G. Kent Duve
Virginia K. (Lake) Eberly
John D. Ebersberger
James P. Epstein
Prince K. Evans
Kenneth P. Fassio
Linda (Sample) Frei
Robert E. Gero
Nancy C. Giblin
Mary E. (Lewis) Goodwill
Margret (Whiting) Gordon
Sherrie A. (McFarland) Gould
Edith B. (Bowman) Graf
Jane L. Halchin
Cheryl R. (Reed) Heilmann
Christian G. Heilmann
Kathy D. (Bell) Himes
Carol (Davis) Hodes
Richard W. Howitt
Susan (Carnahan) Jackson
Thomas H. Jackson Jr.
Dr. Francis B. Johnston Jr.
Jeffrey R. Jones
James E. Klebe
R. Stuart Knecht
Sue (Heilman) Krul
Katharine S. (Myers) Luther
Kendall B. Mattern Jr.
Joyce (Cardiges) McMillen
Frederick K. Miller
Karen E. (Olson) Miller
Bill C. Murray
Marjorie J. (Thomas) Patterson
Carol S. (Kelso) Perletz
Mary K. Peterson
Kathleen A. Pletz
Timothy J. Rose
Peter P. Rossi Jr.
Christine L. (Blank) Smith
Judith (Ittner) Smith
Susan (Voegele) Taber
Jeffri A. Theys
Candis (Curtis) Trogner
Scott J. Venema
Dr. Lunda E. (Weaver) Weaver Kagarise
David T. Zeller
Denise E. (Pfischner) Zeller

Class of 1973
John T. Best
Dr. Donald P. Blayney
The Rev. John G. Blewitt
Margaret (Riley) Bonner
Bradley P. Booth
Timothy K. Bosse
Carl F. Caironi
Sandra (Larson) Calalesina
James F. Cochran
Thomas R. Coles
Carol E. (Culp) Corrigan
Anne L. (McKee) Craft
Dr. William J. Craft
M. Linda (Quick) Curry
Judith M. (Devine) Davies
Kathryn E. (Swaney) Doby
William D. Eavenson
Janice (Norman) Farmerie
Pamela S. (Flora) Fitts
William P. Fitts
Gail E. (Guidosh) Flanigan
Roger C. Franz
Reverend Edmund T. Freeborn III
Jeffrey J. Gathers
Mary (Marsh) Gleason
Dr. Wayne L. Gordon
Martha R. (Mills) Greenham
Robert K. Greenham
Linda L. (Seneff) Gross
Wayne D. Gross
John R. Henderson
Frank L. Herron III
Jeffrey A. Hodes
Richard K. Hough
Atty. Larry A. Housholder
Sue (Snavely) Johnston
Ruth A. (Elsinger) King
Dr. Ward W. King
David J. Knight
Mary L. Lemke
Robert P. Lewis
Patricia H. Litwinowicz
Samuel Males
Lois D. (Frost) May
Joseph R. McCaw II
The Rev. Dr. Kari T. McClellan
James D. McCune
Larry D. McMillen
Bruce J. Michelotti
Helen E. (Chase) Michelson
Dr. Jeffrey F. Minteer
Roger W. Neel
Janet C. (Stamm) Nevin
Marilla E. Norton
Nancy R. Proia
Mary E. Radu
Thomas I. Ritchey
Barbara (Mitchell) Rosche
Robert W. Rosche Jr.
Paul R. Roser
David A. Sarver
Kathleen D. (Jackson) Sarver
Anita (Holizna) Shaw
Deborah L. (Fry) Shields
Jere A. Stecklein
Carol (Urban) Stephens
Reverend M. Susan Talbott
Carl S. Teets III
Linda J. Thomson
Dr. Kathryn L. (Orr) Venema
Rebecca R. (Farneth) Vidak
John F. Voelp
Andrew J. Vuchak
M. Jill (Mossberger) Wilson
Arthur H. Winter Jr.
Judith L. (Engwer) Winter
William T. Wright
Dr. Carleton W. Young

Class of 1974
Marcia A. (Zornow) Ball
J. Craig Bedell
J. Elaine (Beattie) Bedell
Robert W. Braunlich
Joy Bursey
Clark K. Carlson
Jerry L. Caslow
Raymond G. Cetrone
Byron L. Chaplin III
Marsha L. (Kennedy) Crall
Kristene J. DeLong
Sara E. (Gehr) Dickey
Sharon L. (Graham) Dimon
Ralph A. Dise Jr.
Karen (Ostrowski) Dunlap
Russell C. Everett III
Colleen F. (Parshall) Ferguson
William R. Foster
Jack A. Frankenburg
Deborah A. (Hepler) Geibel
James A. Giel Jr.
Clyde W. Goldbach Jr.
Stephen M. Gould
Deborah (Krier) Haverstock
Mark S. Haverstock
Janice L. Herman
Ada J. Hoffman
Dr. Darwin W. Huey
Sarah (Keener) Huey
Mary Ann T. (Tkach) Isaac
R. Lyle Johnston
John C. Kelso III
Philip L. King
Dr. Philip K. Liu
Karen L. (McLuckey) Michelotti
Kathleen E. (Pilgram) Nallo
William M. O'Neil
Karen S. (Brown) Otteni
Robin G. Pontius
Nancy J. (Herrington) Poole
Randall E. Punchard
W. Rick Reiber
David C. Sager
Sharon L. (Putnam) Sager
Avalyn C. (Shutt) Shank
Anne G. (Downing) Smith
Nancy J. Spera
John D. Still Sr.
Alexander A. Stupakis
Linda (Stilwell) Teets
Janice K. Twaddle
Lynn E. (Clifton) Vittorio
Dr. Holly (Edwards) Voelp
Donald E. Wallace
John H. Whitehead
P. Ellen (McCafferty) Wright
John D. Zupanovich

Class of 1975
Don H. Andree
William Baker
Karen L. (Sloan) Bausman
Janis (Jamison) Benedict
David E. Black
Dr. William K. Brayer
The Honorable Robert W. Buehner Jr.
Dr. David C. Carothers
Paul A. Costo Jr.
Michael V. Cotter
Roger W. Dickey
Earl T. Ekas
Karen (Campman) Emmett
Kathryn L. (Endress) Feld
J. David Ferns Jr.
David B. Gooch
Robin L. (Willoughby) Gooch
James C. Griffith Jr.
Melody A. (Barger) Hannegan
The Rev. C. Scott Hayward
Margaret L. (Bortz) Hayward
Dan E. Hecker
Kirk Y. Hofmeister
Robert C. Jazwinski
Sandra (Armstrong) Johnston
Kathleen A. (Hollis) Joyce
Martha J. (Cunningham) Keeney
Richard A. Kellerman
Mark Kenworthy
Penny Sue (Rice) Kraynak
Fred L. Kriess Jr.
Laura C. (Ceraolo) Kubyako
Noreen G. Landis-Tyson
Paul J. Lasky
Jeffrey J. Lawson
Karin E. (Nelson) Lewis
Donna (Bergmark) Loper
Linda (Young) Lorgus
Suzanne (Kirkpatrick) Malone
Kimberly (Kowash) McGuire
Dr. Gordon McIntosh
William A. McKissick
Ronald A. Metzger
Elizabeth A. Morse
Nancy (Cooper) Musselman
Pamela S. North
Max C. Peaster
Nancy (Henderson) Pihlblad
Christine (Laub) Punchard
Barbara A. (Freund) Roser
Paul E. Sapotichne
Dennis J. Schotsch
Jon K. Seltenheim
Leah (Morrow) Serwon
Dr. Stephen F. Smith
Stephen J. Talley
Jeffrey P. Thompson
Amy L. Thomson
Carole A. (Leather) Walters
Scott W. Walters
Barbara (Byrd) Whitehead
Jeffrey T. Wiley
Charles S. Wilmore
Jocelyn A. (Youngman) Wilmore
Susan J. (James) Zuk
Linda S. (Leard) Zvon

Class of 1976
Anonymous (1)
Robert J. Brautigam
Peter S. Brown
Robert E. Bussy Jr.
Jill K. (Burkhart) Campbell
Bonnie M. (Malcolm) Chizmadia
David R. Clelland
Dr. Daniel M. Corll
Cmdr. Robert L. Crall
Diana L. (Bartley) DeToma
P. D. Dobish
Barbara J. (Baden) Fagan
Craig A. Genkinger
Richard J. Gmerek
David A. Hall
Gail A. (Boberg) Hall
James R. Heinrich
Peter Y. Herchenroether
Doug E. Hill
Peter E. Horne
Louise (Morehouse) Houk
Robin K. (Davis) Hunt
Joseph P. Hvizdak
Nancy (Cela) Jones
Dr. Chris A. Knight
Roberta J. Laird
Elizabeth (Way) Lockard
Terry L. Massaro
H. Mont Mattocks Jr.
Deborah A. (Dickson) McLhinney
Jeffrey W. McLhinney
Beth A. B. (Brown) Merry
Richard P. Mills Jr.
Jeanne A. Mone
Sandra L. Oden Kellner
Rebecca S. (Nealeigh) Oyler
Janine F. (Essey) Sapotichne
David K. Schneckenburger
Barbara Spivak
Linda (Martin) Stolz
Darlene (Stipanovich) Truxal
Vincent P. Tutino
Nancy R. (Kable) VanSchaack
Patricia J. (Darby) Waite
Dr. Mark A. Wilson
Pearl E. (Bauman) Zehr

Class of 1977
Cecelia M. Abraham
Peter M. Andino
Michael F. Anthony
David R. Beaver
Patricia A. (Herbruck) Beaver
Cindy L. (Blahnik) Beck
Tassie J. (Butia) Brautigam
James R. Byrwa
Robert H. Coon
Deborah L. (Satterlee) Corll
Judith A. (DeWitt) Douglas
Barbara S. (Kelley) Dwyer
Robert J. Dwyer
Gerald W. Gagliano
Kevin J. Garvey
C. Crawford Garvin
Warren E. Gleeson
Susan S. (Suomi) Herchenroether
Glenn D. Hill
Timothy J. Housholder
Leslie W. (Forsyth) Jones
Lynn C. Jones
The Rev. Dr. Daniel B. Merry
Emmett E. Mitchell Jr.
The Rev. Douglas S. Phillips
Kevin E. Potter
Martha (Travis) Rogers
Candace L. (Johnson) Schneckenburger
Barbara A. Shaefer
Barry R. Skiles
J. Michael Spory
Dr. Mark D. Swank
Kenneth E. VanSchaack
Geoffrey S. Waite
Cynthia S. (Hozdik) Yeager
Jeffrey A. Yeager

Class of 1978
Carol J. (Kelley) Bauzo
Dr. Karl C. Boone
Leigh F. Brooks
Cynthia A. Clarke
Pamela S. Coombe
Susan (Hough) Donovan
John D. Ely
Denise A. (Bowen) Fishback
Donald R. Fishback
Amy (Peterson) Friedrich
Lindsey S. Gilbert
Robert E. Goettle Jr.
Holly J. (Marple) Groom
L. Ellen Hays
Beverly R. Hoagland
Douglas J. Jacobs
Laurel (Duckworth) Johns
John G. Keenan
Sandra G. (Edwards) Langford
Dr. Peter C. Lefferts
Lorraine (Deane) L'Huillier
Michael L. LoBello
Harry C. Luebbe III
Judith (Fischer) Maskrey
Beth A. (Campbell) McFarlin
Dr. Scott A. McLuckey
Signe J. Myhren
W. Reed Newell
Lydia D. Newman
Jody (Macioge) Nowry
Paul M. Rice Jr.
Mark S. Riethmuller
Thomas K. Ritter
Frank L. Saylor
Nancy J. Shaw
Ed Shephard
David B. Slagle
Susan M. (Ruske) Sloan
William C. Smith
Ann (McConnell) Smullen
Patricia L. (Caldwell) Spory
R. Douglas Tanguy
Janice Underhill Lasak
Kristin E. (Hayes) Van Slyke
William J. Van Slyke
The Rev. Charles F. VanGorder
The Rev. Dr. Robert B. Whitehouse

Class of 1979
Anonymous (1)
Cynthia A. Baker
Eric W. Bower
Barbara A. (Davis) Burig
The Rev. Carl D. Campbell
Martha L. (Robertson) Close
Scott A. Curtis
Dominic F. DiFabio
Sandra (Romanowski) Dupuis
Debra E. (Uhlman) Greer
James P. Grose II
Bonnie L. Halchin-Smith
Mary Ann (Wall) Harms
The Rev. Dr. Harold V. Hartley III
Mary Ann K. (Halley) Henderson
Patricia A. Herschkowitz
Gerald E. Holzhauser
Joyce E. (Gardocky) Holzhauser
Mark R. Huber
Bobbi J. (Dunkle) Hudson
Dr. Michele (Stipanovich) Kirsch
Debra (George) Lannon
Michael C. Leavy
Laurie S. (Haines) Mackaness
Sheila A. McCaw
Sharon (Ellwood) McCullough
Susan L. McLaughlin
Karen J. (Bennett) McMillen
Alice F. (Supinski) McWreath
Dr. Patricia S. Melzer
Dorothy M. (Jackson) Michaels
David R. Nesbit
Gordon K. Opitz
John L. Robinson
Dr. Robert M. Sheehan Jr.
Walter E. Sieminski
Bruce D. Thomas
Deborah L. (Pierson) Thomas
Thomas A. Tupitza
Martha R. von Hillebrandt
Peter W. Waite
Dr. Carol E. (Haney) Watson
JoAnn (Cassebaum) Weisel
John T. Weisel
Dorothy Wright Barney

Class of 1980
Anonymous (1)
Diana L. (Hildebrandt) Anastas
David I. Bailey
Jodie L. (Young) Baldwin
Lisa D. (Horn) Borowicz
Alan R. Boynton Jr.
William K. Burig
Craig D. Carson
Stephen C. Coleman
Bradley P. Davis
Dr. Laura A. Dean
Gary K. Devlin
Jane A. Doughty
Jonathan W. Flower
James L. Gowing
Sara (Karr) Gowing
Thomas M. Hennessy
Daniel L. Hopkins
Sandra (Fricker) Hostetter
Leslie A. (Lawhead) Imse
Janice G. Jeletic
Linda C. (Claybourn) Jenkins
Debra A. (Caleskie) Jewell
Robert D. Jewell
Stephen D. Keener
Edward R. Kempers
The Rev. Dr. Jeffrey A. Long
Lois E. (Ford) Long
Barbara J. (Wieder) MacKenzie
Jeffrey A. McCandless
Amanda (Shanks) McConnell
Stephen D. McConnell
Wilson E. McWreath Jr.
Clarence G. Mercatoris III
E. Michael Misour
Gregory F. Nappi
Barbara Ann Nicholson
Brenda S. (Pawk) Oman
Joseph M. Pazak
Wayne C. Peel
Jill D. (Cook) Renfrow
Sandra L. (Stobie) Robinson
Dr. E. Randolph Scheid
J. Patrick Sheehan
Jane A. (Loomis) Smith
Dr. Gary J. Weinstein
Nancy (Butts) Wozniak

Class of 1981
Anonymous (1)
Linda M. (Robinson) Bahner
Steven J. Banko
Theodore F. Boron Jr.
Elizabeth E. (Schaffer) Chartier
Kimberlee K. (Killmer) Christofferson
Mark H. Cooper
Wesley W. Creese
Gail (Painter) Fusco
Gayl A. (Thomas) Galen
Judge Thomas P. Gysegem
Jeffrey D. Heintz
Mary Ann (Heldorfer) Heldorfer-Lambrechts
W. Scott Huber
Rosamond A. (Kautz) Learn
Andrea L. (Burin) Linnelli
Gregory F. Linnelli
Dr. Jeffrey K. Long
William V. May
Dr. Stephen C. Mills
Dr. John D. O'Neil
The Rev. Dr. Susan A. Pizor Yoder
James B. Ritter
Sharon E. Saylor
Linda J. (Wright) Simpson
Elizabeth A. Smith
Joyce A. (Miller) Sturm
Kathleen Sullivan
Daniel J. Vogler
Stephen L. Walzer
Michael W. Witwer

Class of 1982
Dr. William D. Allen
Tracy (Merry) Bowman
Deborah L. (Hayes) Broker
Michele D. (Markey) Carlotti
Richard K. Dalrymple
John E. DeGruttola
Dr. James C. Dewar Jr.
E. S. (Harding) Doak
Robert W. Doak
The Rev. Lisa L. Drysdale
Martha L. (Mustio) Dunlap
Michael P. Evanoff
Steve D. Ferringer
Faye B. Frankfort
James J. Gomory
William J. Hilliard
Jill L. (Twentier) Huber
Michael P. Johnston
Dana R. (Nystrom) Lambe
Joan A. (Ziegler) Lawson
The Rev. Peter J. Lawson
Jesse R. Ligo Jr.
Nancy (Low) Long
Mary B. (Dodaro) MacMurdo
Michael D. MacMurdo
Christina (Nappi) Matthew
John M. McCoy
Erin E. Middleton
Janet K. (Pride) Mills
The Rev. Charles D. Monts
Larry M. Napora
William E. Porter
Cathi A. (Zurlo) Ritter
Jerome M. Schmitt
The Rev. Dr. Mary E. Shields
Daniel R. Storer
Linda A. (Morrison) Toepel
Paul D. Toepel
Scott A. Trail
Margaret R. (Gilcrest) Welker
Maria A. (Martonik) Worst
Dale M. Yogan

Class of 1983
Steven J. Albertini
Dr. Rebecca L. Billings
Randal S. Broker
Alice L. (Hill) Brown
Todd S. Cole
Gary DeGruttola
Dana J. DePaolo
The Rev. Michael A. Dunlap
Carolyn (Jewell) Escherich
Karen (Studt) Evanoff
Patricia E. Flowers Jacobina
Zane G. Gizzi
Dennis P. Hughes
Mary S. (Sigler) Hullsiek
Scott H. King Esq.
Nikitas P. Kounavelis
S. Beth Laderer
Mark C. Lamonde
Nancy F. (Hardman) May
Pamela J. (Wright) May
Carol A. (Weinstock) McClellan
Anne V. (Thomas) Orr
Philip G. Petraglia
David E. Pinch
M. Margaret (Goodrick) Raymond
Maureen A. Remley
Jill (Conroy) Ruschau
Gary B. Selmeczi
Eileen (Rielly) Sisca
Andrew J. Tommelleo
Jeffrey A. Wallace
Annette M. (Trivilino) Ward
David A. Welker

Class of 1984
Vivian A. (Whitfield) Andino
Susan C. (Welty) Baker
Brian W. Ball
Jonathan P. Bigley
Diane M. (Auth) Bond
Timothy R. Cahn
Dr. Robert A. Cain
Dr. Susan M. (Hartwig) Collins
Katy K. (Killmer) DeMedal
Richard C. Edder
Dean R. Fair
Dr. P. Dudley. Giles
Janeen L. (Smith) Goodrick
Robert M. Goodrick
Bryan G. Hinds
Dr. Dennis W. Ivill
Mary (Cooley) James
Daniel L. Johnston
David J. Kelly
Alexis (Bleggi) Lamonde
Amy M. (Klipa) Ligo
Brian T. Lohr
Dr. Eric C. MacDonald
Rebecca P. (Engleman) Martin
The Rev. Dr. Theodore H. Martin
Kathryn (Hast) McAndrew
Patrick M. McAndrew
Christine E. (Nelson) McCandless
Dr. Shawn E. McCandless
Richard X. McKenna
Lisa A. (Nelson) Micco
Jeffrey D. Miller
David A. Richards
Doreen L. (Andrews) Richards
Ruthie (Gilliland) Riethmuller
Joseph T. Rios
Peter M. Slonaker
Luke A. Stollings
James J. Valentino
Robert A. Van Horn
Christine A. Wensel
Valerie (Day) Wilden

Class of 1985
Anonymous (1)
Dr. Cheryl E. Arnold
Dr. David P. Beatty
Paul W. Brocklebank
Michael F. Busak
Craig E. Domeracki
Cynthia (Carle) Duncan
Dr. Beth A. Eck
Judith E. (Brooks) Edder
David M. Farner
Reverend Joy E. (Trautman) Fisher
Sam D. Greenwood
Timothy W. Kaiser
Carolyn B. (Schramm) Kazmer
Amy L. (Baker) Kindell
Marilyn J. Klugh
Karen M. (Jones) Lazo
Mark A. Longietti
Deborah (Platt) Majoras
Matthew T. Mangino
Karl W. Mariotti
Laurie J. (Shupe) McCoy
Scott D. McCracken
Kathleen S. (Geruldsen) Murray
Doug N. Orr
Charlotte H. (Crane) Pluymers
Kenneth J. Romig
Katherine A. (Henry) Ryan
Marjorie (Fechtmann) Slonaker
Kirsten A. (Sampson) Snyder
Michael D. Svetina
Joseph F. Zunic

Class of 1986
Bruce A. Bartoo
Carole A. (Byrnes) Brachna
Jerilyn R. (Yount) Brocklebank
Marjorie J. (Miller) Carson
Michael T. K. Carson
Andrew J. Chomos
Lorena K. (Boos) Coo
Charles L. Echnoz
Kirsten L. (Milliron) Echnoz
Beckie A. (Harriger) Erwin
Laura L. (VanSickel) Farner
Karen E. Greenslade
Judy A. (Mack) Gribbin
Michael A. Hufnagel
The Rev. Margaret A. Jackson Clark
Heather L. (Asman) Joseph
Robert M. Joseph
Kristin E. (Mezmar) Kaiser
John L. Landolfi
Tracey L. (Krull) Michel
Dawn M. (Fenlock) Milby
Todd H. Pluymers
Kevin R. Powers
Debra K. (Hutcheson) Rutt
Laura L. (Hindson) Scotford
Carlotta F. (Raymond) Sheets
Richard H. Shelton
Dan K. Sindlinger
Alicia A. Slade
Pamela A. (Doebler) Smith
Elaine H. (Hopkins) Taylor
Carla K. VanDale

Class of 1987
Charles K. Bens Jr.
Karen J. (Kopach) Cirra
Dr. Karen L. (McFadden) Coy
Maria DiRenzo-Carbone
Brian C. Goodman
Karin P. (Olsen) Goodman
Deborah L. (Little) Jarrett
Jennifer L. Jasenski
Christy A. (Henderson) Kehlbeck
Todd B. Lewis
Kelly M. (Moon) Lohr
Jennifer A. (Crawford) McKinnon
Pamela M. (Jones) Miller
Elizabeth A. Pfrogner
Nancy L. (McClure) Pinto
Leeanne E. (Smith) Schweiger v Patricia J. Walters
Beth A. Watkins
Catherine D. Wenk
Maureen S. (Horning) Wright
Donna M. (Stanek) Zianni
Michael R. Zianni
Class of 1988
Lyndsey H. (Price) Bartoo
Jeffrey J. Capenos
Cathleen A. (Creese) Christy
Danell R. (Harrison) Cooper
Shaun L. Erwin
Kevin T. Gribbin Jr.
John B. Holtzclaw
Kathleen E. (Smith) Hootman
William B. Horn
Traci A. (Baker) Lewis
Elizabeth A. (Payne) Randell
Dr. Melanie A. (Root) Conolly
Tracy L. Stuck
Gary L. Swanson
Bruce R. Thalmann
Sue E. (Swogger) Walters
Albert W. Zenner

Class of 1989
Frank A. Antuono
Cherie L. (Sanderson) Beal
Holly V. (Philips) Bens
Dr. Charles R. Brown
Jodi L. (Leas) Butterworth
David F. Cooper
Dawn E. (Burkert) Duncan
Brian L. Dziubek
Kevin C. Eiben
Valerie (Lafko) Eiben
John G. Fitsioris
Patricia L. George
Colleen M. (Klingensmith) Heeter
Troy A. Heeter
David G. Holzworth
Karen A. Ionta
Michael J. Killian
Christopher A. Martin
Mary K. (Joyce) McAndrew
Carolyn M. (Patton) McBride
Dr. Kent A. McConnell
Barbara L. (Cooley) Shelton
Kimberly S. (Solanik) Veon
William C. Walters
Anne M. (Klug) Will
Connie M. (Daub) Wonder
Timothy A. Wonder

Class of 1990
Lori L. (Barnes) Bowman
Steven D. Brown
Carlen L. (Grinager) Capenos
David B. Chapnell
Tammy L. (Badger) Chapnell
Jody L. (McMeans) Dean
Thomas J. Donati
Patricia E. (Petrini) Guido
Robert C. Kokor
Mark A. Kopper
Jeff R. Line
Holly K. (Bresnahan) Martin
Dr. Joseph M. Micchia Jr.
Jeff S. Morrow
Christine R. (McCammon) Palattella
Craig A. Schweiger
Dr. Eric J. Schwiger
Patrick J. Sentner
Jennifer L. (Carrier) Shannon
Dr. Patrick L. Shannon
William H. Snyder
Colleen R. (Currie) Taylor
Scott C. Veon

Class of 1991
Jon P. Agnew
Colleen F. (McDaniel) Bahm
Michael J. Beggy
Lenley J. (Carter) Casares
Karen E. (Leslie) Childress
Renee E. (Barnes) Christner
Dr. Edward G. Covert
Kara L. (Eddey) Cunningham
James L. DeVita
Lynn A. (Lazenby) Douds
Michael L. Douds
Todd M. Fiedor
Dr. Julia A. (Sampson) Frankland
David W. Groetsch
Dr. Darren T. Guido
Robert C. Jackson Jr.
David R. King
Rachel L. (Woofter) Kopper
Kristin L. (Young) Line
Dr. Edward R. Mansell
Gina L. Shirey
Douglas W. Slade
Robert J. Snyder
Dr. Tuesdae R. (Rodgers) Stainbrook
Beth A. (Natale) Stanley
Lori A. Tartal
Bradley P. Tokar
Heather Vaughn Casturo
Michael J. Weir
Jennifer T. (Thompson) Williams
Theresa L. Wisniewski

Class of 1992
Debra S. (Macecevic) Beck
Dr. Brent C. Christner
Michael S. Cominos
Matthew B. Cruny
Jeffrey J. DeRubbo
Paula M. (Fabich) Detar
Michael W. Dowling
Kevin L. Dziubek
Lisa M. (Coma) Fiedor
James M. Ginocchi
Major Gregory A. Hall Jr.
Elizabeth (Fontaine) Hildebrand
Douglas A. Kirk
Robert G. LaBar
Susan E. (Metro) LaBar
Jean Marie M. (McAteer) Livingston
Amy C. (Tarullo) Luzader
Jenny R. (Lattanzio) Marchionda
Dr. Brenda L. May-DePaola
Lisa A. (Will) Moody
Patricia A. (Romig) Pearce
Douglas J. Potter
Traci A. (Watkins) Potter
Edward J. Ribar
Jennifer S. Schrauder
Stephen C. VanSuch
Mark S. Williams

Class of 1993
Taralyn T. (Trimpey) Brown
The Rev. Eric R. Detar
Allison B. (Urlaub) DiMarco
Gwen M. Kline
Lori L. (Merchant) Kushner
Lt. Col. Christopher G. Madeline
Alecia K. McKee
Katharine S. (Schwab) McLaughry
Steve P. Pinchotti
Jennifer M. (Kelly) Slade
Maureen A. (Wargo) Whitfield

Class of 1994
Stacy L. Adams
Amy E. (Dietrich) Bonnar
Kelly L. Brautigam
Matt S. Buggey
Danielle L. (Frazer) Cantrell
Dr. Anne R. (Hutyera) Douglas
Melissa S. (Travis) Dunham
Troy M. Edwards
Richard M. Gordon
Alison L. (Sternick) Gray
Timothy W. Gray
Jean M. Halstead
Michael S. McClinchie
Dennis E. Mezerkor Jr.
Kristin E. (Marko) Montanti
Peter G. Olson
Debra M. (Harberts) Overcashier
Louis M. Perrotta
Janine M. (Cenci) Rodriguez
Jennifer L. (Sombronsky) Tuck
Nadine N. (MacLeod) Valco
Meredith A. Vance
Karen S. Walters
Monica E. (Suto) Wehr

Class of 1995
Kara D. (Sheets) Albrecht
Richard P. Beard
Heidi J. (Jorgensen) Begeot
Keith B. Bittel
Jason R. Bonnar
Dr. Helen M. (Boylan) Funari
Aimee L. (Pail) Brown
Marilyn L. D'Eramo
Lynne M. (Williams) Golvash
The Rev. Dr. Edward O. Grimenstein
Danielle A. (Balla) Gumto
Heather L. (Bloom) Hall
Bryan J. Hoenig
Dr. Elizabeth J. Horn
Nanci D. (Kleese) Hosick
Amy M. (Byrd) Kuntz
Carol S. (Buckley) Morrow
Melissa A. Opst
Renee K. (Hall) Regna
Dr. Linda J. Rice
Keith S. Summerville
David R. Wehr
Ralph S. Wilcox

Class of 1996
Jennifer L. Anderson
Matthew E. Berry
Kurt M. Bowser
Chris G. Carmody
Anthony R. Carrabba
Gregory T. Dale
Megan J. (Lozenski) Dale
Kristie J. (Hupe) Dietz
Amy R. (Holmes) Foulkes
Robert T. Foulkes
Karey A. (Kustron) Gabrielli
Dr. Lori L. (Amma) Hu
Tawnee L. (Bakuhn) Hunter
Dwight D. Hurst
Jon C. Hutchison
Jennifer A. (Cook) Langlotz
Dr. Beth A. Lehman
Caryn M. (Mehalik) Pizon
Natalee A. Schmolly
Dyan M. (Louder) Siwiecki
Scott S. Taylor
Jason E. Thiel
Deryk W. Thompson
Paloma L. Westerman-Cramer
The Rev. Dr. Mark A. Whitsel
Rebecca L. (Mihalko) Wooten Stephanie E. (Baldock) Zawacki

Class of 1997
Thomas J. Ayres
Valentine J. Brkich
Joseph F. Butcher
Kori A. (Anderson) Colangelo
Michelle L. (Hughes) Cramer
Ashley E. Davis
William D. Gardner
Jennifer L. Gatnarek
Tina M. Greig
Richard C. Hancox
Bryan R. Helsel
Andrew J. Hough
Dr. Renee K. (St. Denis) Jones
Jason R. Kalajainen
Michael S. Love
Robert K. Lytle
Kurt A. Marlow
Dr. Anson T. Miedel
Michael R. Miller
Mark J. Munoz
Tammy L. (Dietz) Munoz
Kristi M. (Joseph) Perrotta
John V. Petrocelli
Dr. Anthony F. Pizon
Marci L. (Bungard) Probst
Richard A. Regna Jr.
David L. Repp
Jill M. Skretny-Packard
Sean B. Swarner
Kimberly (Levandosky) Swift
Brian C. Taylor
Cristina M. (Nalli) Taylor
Melissa D. (Dicken) Urmson
Dr. Kinh T. Vu
Donald D. White Jr.
Colleen M. Wilson

Class of 1998
Jennifer J. Bronder
Jayme L. (Garlich) Butcher
Jodi L. Chmielewski
Scott R. Dietz
Jennifer R. (Seaver) Hancox
Jen A. (Catterson) Hough
Nancy A. (Gillespie) Love
Dr. Jennifer C. (Webb) Motzer
Jess A. (Buckeye) Natemeier
Mark W. Natemeier
Eugene R. Ogrodowski II
Shawn K. (Voelp) Ogrodowski
Leanne Onorato
Rebecca A. Rickard
Gina R. (Groznik) Steiner
Robert J. Steiner
Dr. Kevin P. Swift
Julie A. Throckmorton-Meunier
Amber R. (Volkstadt) Tingley

Class of 1999
Laurie M. (Chamberlin) Berry
Stephen L. Carr
Lauren E. (Cenci) Caskey
Donald L. Clark
James E. Degnan
Daniel J. Doughty
Jonathan D. Grandey
Lori A. (Suppa) Hale
Donna D. Kittle
Apryl K. (Preston) Lytle
Chris L. McCarren
Amy E. (Black) Meadows
Dr. Erin L. Murray
Bethany M. (Peterson) Schrag
Kenneth W. Schrag
Carrie L. Stickel
Jeffrey J. Witkowski
Julie M. (Bach) Zebrine

Class of 2000
Christina E. Andrae
Kara L. (Benedict) Beresh
John W. Dines
Kathleen J. Edmiston
Debra S. Garrett
Marc S. Harkins
Michael G. Henry
Caleb L. Kyper
Danielle R. (Kean) Kyper
Kristi L. H. (Huff) Leiper
Michael J. Leiper
Colin J. Leyland
Anne M. (Wilson) Piddington
Kimberly G. Romig
Jamie B. Schaeffer
Dr. Jason A. Smith
Dr. Nicole L. Snyder Lee
Brooke (Bailey) Tokar
Melissa J. Wiley
Dr. Laura R. (Dailey) Wise
Michael R. Zebrine

Class of 2001
Courtney E. Behm
Dr. Nathan S. Carlin
John L. Ciavarra
Henry W. Klinar
Summerlea A. (Hobbs) Klinar
Dr. Juliann Mangino
Ryan D. Mathieu
Shawn R. McGoran
Delores A. Natale
Seth A. Rice
Timothy P. Shelenberger
Nathaniel D. Sizemore
Dr. Wendy J. (Hamilton) Snodgrass
Andrea D. (Cronie) Solazzo
Pamela G. (Schrag) Trentini
Aimee M. (Martuccio) Whitsell

Class of 2002
Sara B. (Surgenor) Arblaster
Zachary C. Beresh
Lindsey E. Braem
Adam R. Corbett
Dr. Alison L. DuBois
Holly L. (Daugherty) Gleason
Jacob P. Gleason
Steven P. Klebacha
Lester H. Nott Jr.
Michael G. Piddington
Rachel A. (Steele) Pryke
Dr. Kurt W. Rotthoff
Kenneth A. Schulz
Jessica L. Torick
Susan D. Watson
Ryan M. Williams

lass of 2003
Dr. Nevin C. Baker
Joseph V. Bianco
Marshall C. Campbell
Jenna M. (Polish) Changoway
Carolee A. (Reed) Corbett
Cynthia S. (Schuyler) Dafler
Regene A. (Ayersman) King
Brian R. Kocian
Kristen M. (Arena) McGoran
Christopher W. Nave
Kristen M. (Karatinos) Sanata
Matthew G. Slacker
Mary A. Strange
Samantha M. (O'Toole) Vereb
Patrick R. Vereb Jr.
Nicole L. (Beaver) Williams
Justin E. Young
Megan A. (Clark) Young

Class of 2004
Sarah C. (Boyle) Beaudoin
Christopher L. Borsani
Kelly F. (Hope) Borsani
Nathaniel E. Dodds
Mary Jo (Montuoro) Evanoff
Heather E. (Klink) Harmon
Alan D. Higby
Melissa S. Logan
Megan M. (Chovan) Mathieu
Nicole L. (Potocnak) Medjesky
Matthew P. Roser
Jason B. Sanata
Pamela L. Sloan
Elisa M. (Suber) Smith
Dr. Jessalyn A. Smith
Adam D. Weber
Andrew N. Winner

Class of 2005
Anonymous (1)
Brian B. Andrews
Cody W. Bauers
Jessica A. Bevan
Amber N. Bickhart
W. Andrew Changoway
Daphne G. Cortes
George E. Endrizzi
Kelly A. (Woodward) Hartner
Merrianne (Harding) McGill
Dr. Christopher A. Medjesky
Jessica L. (Rummel) Metzger
Amy E. (Browell) Molitor
David C. Molitor
Megan R. (Sigler) Monaghan
Ashley M. (Williams) Patton
Brad J. Patton
Emily D. (Stanton) Rodack
Benjamin A. Sands
Katie (McKissick) Sherry

Class of 2006
Michele R. Adamosky
Erica A. (Pavlinch) Andrews
Kristen N. (Sargent) Bower
Brian J. Fadden
Kevin J. Gesacion
Jordan M. Hinds
Victoria A. (Duerr) Konecny
Dr. Winifred M. Limmer
Dina G. Linn
Jason M. Mackey
Benjamin T. Nelson
Dr. Christie L. (Grewe) Nelson
Danielle N. (Gorley) Slacker
Amy E. (Schroder) Winner
Tace R. Zona

Class of 2007
Jeffrey M. Ammons Jr.
Colin A. Dean
John H. Edmiston
Newell C. Judge III
Matthew V. Kerns
Stephanie L. (Martin) Kerns
Sara L. (Sullivan) Kish
Lauren A. Lytwak
Jason T. Montgomery
Alyssa A. (Schomaker) Myers
Brittany L. (Thomas) Smith
Patrick J. Smith
Andrew E. Star
Captain Ryan L. Trunk
Tracy R. Wolf

Class of 2008
Kathryn E. (Frantz) Buzard
Richard C. Buzard
Jodi L. Cepro
Lindsay M. Crist
Allen F. Davis
Jared W. Foster
Patricia L. Hammer
Rebecca L. (Cramer) Kupiec
Jared R. McConkey
Sara E. (Lucente) McConkey
Joseph F. Medianowsky
Andrew L. Polack
Jenna C. Retort
Carsen H. (Nesbitt) Ruperto
Steven J. Ruperto
Amber D. Scalfari
William J. Shondelmyer
Ellen K. Venema
Sonja H. Wastvedt
Traci D. (Hassell) Westrem
Pamela S. (Marlowe) Zackal

Class of 2009
Alyson M. (Kieffer) Bunnell
Darnelle A. Clark
David J. Dean III
Christopher P. Hawthorne
The Rev. Bethany L. (Olson) Jessop
Ryan W. Kirk
Megan L. (Mier) Kowall
Danielle N. Rand
Conor L. Simpson

Class of 2010
Alyssa M. (Cugini) Camerota
Mariano J. Camerota
Mark V. Drabick
Emily A. Dressler
Mindy A. (Elias) Grobe
Nathaniel D. Hunter
Christopher A. Kadvan
Brian A. Petrus
Kyle A. Pierce
Steve A. Reider
Lynn M. Rice

Class of 2011
Andrew M. Anthony
Dr. Christopher R. Bodle
Matthew J. Bower
Michael W. Disotell
Katelynn M. Gray
Jessica L. (Mriso) Havalo
Elizabeth A. (Valerio) Kadvan
Kelly M. Lake
Bobbi S. Moore
Sarah A. (Ortz) Pierce
Daniel V. Ross
Emilie M. Stuart
Leigha M. (Krivacek) Tipley
Cassandra L. Treshok
Angela R. Tucker
Christen M. Whalen
Aaron D. Zavora

Class of 2012
Dr. William P. Armentrout
Samuel J. Becherer
Brian M. Chinchilla
Miltiadis Constantine
Alyssa M. (Hanna) Falarski
Andrew R. Giallonardo
Kandice A. Hartner
Allison C. Hinman
Nicole A. (Crumbacher) Hunter
Richard G. Ligo
Brian E. Mack
Joshua A. Masters
Dana C. (Flick) Mattern
Aaron J. McAfee
Emily B. Montone
Amber M. (Rex) Rex
Kristina L. Scanlan
Alex K. Scull
Caitlin L. (Lehberger) Smith
Aaron W. Walters
Cassidy H. Wozniak
Jordan F. Zabo

Class of 2013
Andria R. Alessio
Scott A. Braden
Kristopher E. Brooks
Caitlin M. (Fleckenstein) Chinchilla
Alexandra J. Cochran
Nicholas A. Dalessio
Patrick J. Dever
Gregory J. Eisele
Brittany L. Gamble
Rebecca L. Hasulak
Christian D. Heasley
Samantha N. Higgins
Nicole D. Karpinsky
Jerianne S. Larson
Tricia L. (Glorioso) Mack
Daniel H. Matt
Dr. Leah J. (Hunter) Matt
Christine N. (Moudry) Mills
Christopher J. Mills
Katelin J. O'Loughlin
Danielle M. (Dietz) Pollini
Stephanie A. Roshala
Joshua A. Schroder
Douglas A. Smith
Daniel M. Solomon
Rebecca J. (Schuster) Walters
Leisel M. (Martig) Zabo

Class of 2014
Dana E. (Cook) Brooks
Alijah I. Buckham
Marissa A. Cozza
Stephen T. Crowe
Heather L. (Cline) Ferjuste
Cara Mia Gatti
Kaitlyn R. Gida
Michael E. Girata
Rachel L. (Hiltz) Girata
Neil B. Guman
Brandon L. Mosley
Kaitlin E. Roth
Alexandra L. (Taylor) Schroder
Kayla L. (Oliver) Swarmer
Jessica R. Szmara
Steve B. Totin

Class of 2015
Mark E. Andino <
Haley S. Barger
Tiffany N. Bogacki
Steven K. Brooks
Stephanie M. Burkus
Anna W. Cooper
Ian P. Davis
Elizabeth C. Filipovich
Nicholas J. Harris
Margaret R. Hess
Olivia G. Hvizdos
John E. Jones III
Courtney A. Klein
Dr. Rebecca J. Mobley
Jennifer L. Peet
Natalie R. Shaw
Violet D. Shriver
Alyssa L. Simmons
KoreyAnne Smith
Adam M. Stahon
Samantha A. (Shick) Starr
Samantha B. Wildman

Class of 2016
Paul V. Carswell
Maxwell R. Hague
Mark A. Patton
Kelsey M. Reott
Krystina M. Rothhaar
Blake O. Tyger
Emily C. Williams

Class of 2017
Jacob A. Booth
Brandon M. Domenick
Andrew W. Henley
David E. Jamieson
Daniel J. Larson
Nathan A. McMaster
Kathryn E. Pricener
Brittany L. Slupe

Class of 2018
Alexis L. Arrigo
Melissa M. (Marrie) Baron
Emily A. Bondi
Paul A. Columbo
Michael A. DiDomenico
Megan L. Douds
Sierra A. Graham
Brad W. Kolesar
Christian V. J. Y. Na
Madison C. Ordonez
Lisa V. Orr
Natasha M. Pacifico
Paige E. Quinn
Charles B. Rossier
Dominique M. Savini
Shelby Seyler
Tyler Sheets
Elizabeth A. Smith
Molly E. Somora
Max C. Ungerman
Jarret K. Vrabel

Class of 2019
Austin K. S. Armwood
Kelly M. Avery
Ashley M. Barker
Mackenzie A. Basalla
Makena J. Baumgardner
Nichole K. Beatty
Megan E. Beaule
Keely A. Birsic
Annmarie Biss
Alexander J. Bove
Michael Box M
Justin P. Brandt
Anna J. Brock
Carina E. Burns
McKenna C. Camargo
Matthew M. Causer
Victoria E. Cidor
Cheyenne Cleveland
Allison K. Clutter
Sarah R. Conn
Nicole M. Cress
Emily J. D'Amico
Shanna M. Daniels
Kyle A. L. DePasquale
Michael P. Douds
Christen L. Duerring
Julia Evans
Lauren N. Faber
Luke S. Ferlin
Seth D. Fisher
John H. Fitzgerald
Keely C. Flynn
Zachary P. Fryda
Jessica Garcia Ramirez
Mackensie R. Garris
Jessica L. Grady
Kendall A. Graham
African N. Grant II
Chelsea S. Gregley
Hannah E. Grippo
Mackenzie R. Gruber
Carter S. Hall
Julianne Halmo
Emily M. Irvine
Daniel J. Jackson
Brittany A. Johnston
Michael J. Kahle
Joshua T. Kaiser
Eve M. Kammerdiener
Jacob S. Kaylor
Charles A. Kennedy
Kyle A. Kovach
Tia M. Kowalo
Kaylee M. Krug
Katarina L. Lewis
Anna E. Lish
Kailey A. Liverman
Meghan R. Long
Patricia A. Loughney
Kathryn M. Ludwig
Miguel E. Luis
William J. Madeja
Michaela N. Marini
Jacqueline K. Mathews
Matthew L. McDonald
Hannah L. McMichael
Zachary J. Medarac
Morgan T. Miller
Taylor M. Moon
Rachel L. Moore
Robert C. Morris
Clay W. Murray
Elizabeth A. O'Connell
Ian J. Ollila
Dante Parente
Molly M. Parker
Tressa M. Parker
Bryson R. Paulinellie
David A. Peffer
Rachel A. Popelka
Taylor E. Powell
Vanessa C. Restifo
Timothy J. Savage
Delaney R. Saxton
Carli Z. Sebest
Emily L. Secrist
Cheyenne Shifflett
Aaron P. Signer
Sydney T. Slingluff
Haley C. Smith
Michael W. Spencer Jr.
Gina M. Stephenson
Ashley M. Stubbs
Savannah J. Sutherland
Joseph C. Sutton
Elizabeth A. Temple
Eve C. Terwilliger
Theresa L. Tremmel
Jennifer L. Vogel
Elizabeth M. Volkay
Maria E. Wahal
Shamon T. Walker
Connor P. White
Dylan R. Whitney
Conner M. Wilson
Logan M. Wilson
Merle E. Woodring III
Michelle E. Yasenka
Hayley A. Yeater
Tyler Z. Zaletel